Skaner dokumentowy Kodak SceyeX - najważniejsze cechy produktu

» małe wymiary pozwalają na ustawienie urządzenia w taki sposób żeby nie przeszkadzało w pracy

» automatyzacja procesu skanowania: automatyczne wyprostowywanie przechylonego dokumentu, autoprzycinanie, wzmacnianie skanowanego obrazu

» laser pomaga ustawić dokument we właściwym miejscu w obszarze skanowania

» idealny do skanowania książek, folderów reklamowych i innych pospinanych dokumentów

» ze względu na rozmiary i łatwość przenoszenia skaner może być wykorzystywany również jako urządzenie mobilne

Skanery Kodak SceyeX wyposażone są w 10-megapikselową matrycę pozwalającą na skanowanie, w zależności od posiadanego modelu, dokumentów w formacie A4 bądź A3.

Skanery SceyeX umożliwiają skanowanie dokumentów już w czasie ich czytania bądź przeglądania, nie wymagają rozszywania i specjalnego przygotowywania skanowanej dokumentacji.

Skanery SceyeX są szybkie, wygodne w obsłudze i nie wymagają konserwacji.

Dołączone do skanerów oprogramowanie pozwala na zapisywanie dokumentów w różnych formatach: jednostronicowy i wielostronicowy PDF, PDF z możliwością wyszukiwania, TIFF czy JPEG.

Na uwagę zasługuje także waga samego urządzenia, która wynosi zaledwie 714 g.

Moduł skanera płaskiego (Flatbed) to dodaktowe akcesorium kompatybilne z większością  modeli skanerów marki Kodak Alaris.

Po podłączeniu do skanera pozwala na skanowanie książek, magazynów, gazet, folderów reklamowych oraz delikatnych dokumentów, które mogłyby ulec zacięciu lub zniszczeniu podczas skanowania przez automatyczny podajnik dokumentów.

Moduły skanera płaskiego dostępne są w dwóch wariantach - A4 oraz A3, w zależności od potrzeb użytkowników.

Moduły nie muszą być na stałe podłączone do skanera. Można je łatwo odłączyć i schować, by po jakimś czasie znowu ich użyć w razie potrzeby. Kompaktowa budowa ułatwia ich przechowywanie.

Moduły posiadają specjalną krawędź do skanowania do książek umożliwiającą pozbycie się rozmazanych i ciemnych obszarów powstających w okolicach łączenia książki.