Rozwój szybkich urządzeń skanujących umożliwia cyfryzację bardzo dużych zasobów dokumentacji, redukując do minimum potrzebny do tego nakład czasu i pracy. Dokumenty elektroniczne zajmują znacznie mniej miejsca aniżeli ich papierowe odpowiedniki, a dzięki możliwością zapisu w formatach takich jak Searchable PDF (PDF z możliwością wyszukiwania) treści tych dokumentów są przez nas łatwiej znajdywane.

Istotne znaczenie dla wielu instytucji i urzędów ma również współpraca z elektronicznymi systemami zarządzania dokumentacją EZD, które ułatwiają pracę i usprawniają obieg dokumentów.

Firma Kodak oferuje nie tylko szybkie urządzenia skanujące, ale zapewnia również odpowiednie oprogramowanie umożliwiające łatwą integrację z systemem EZD Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku http://ezd.gov.pl

Kodak Capture Pro to łatwy w obsłudze program służący do skanowania dokumentów. Pozwala na skanowanie pojedyńczych i podwójnych stron, indeksowanie danych, ustawienie kolorystyki skanowanej dokumentacji - skany kolorowe, czarno-białe, w odcieniu szarości. Zeskanowane dokumenty mogą być w łatwy sposób eksportowane do innych popularnych aplikacji komputerowych. Capture Pro pozwala na pełne wykorzystanie możliwości twojego skanera oraz sterowanie jego wszystkimi funkcjami bezpośrednio z programu.

Oprogramowanie Kodak Capture to przede wszystkim szybkość, dokładność i łatwości użytkowania. Oparty na ikonach zestaw narzędzi ułatwia zarządzanie procesem skanowania, a także późniejszą edycję dokumentu.

Najważniejsze cechy systemu Kodak Capture Pro:

» intuicyjna obsługa programu pozwalająca na automatyczne przechwytywanie danych z  zeskanowanych dokumentów i przenoszenie ich do baz danych, aplikacji, systemów EZD i bibliotek Microsoft SharePoint

» niska objętość plików docelowych zapisywanych w formatach tiff i pdf

» wbudowane funkcje poprawy jakości skanów - technologia Perfect Page (usuwanie pustej strony, automatyczny rozmiar dokumentów, inteligentna kontrola jakości, usuwanie dziurek po dziurkaczu itp.)

» łatwe zarządzanie zeskanowanymi dokumentami (dzielenie, obracanie, powiększanie, porządkowanie itp.)

kawa z kodakiem


Firma XE wraz z firmą Kodak Alaris organizują specjalne spotkania połączone z prezentacją produktów pod nazwą "Kawa z Kodakiem". Jeśli więc zastanawiasz się nad rozwiązaniami zaprezentowanymi przez Kodaka, chcesz dowiedzieć się więcej, masz jakieś wątpliwości i pytania - serdecznie zapraszamy. Szczegółowe informacje na temat następnego spotkania znajdziecie na naszej stronie Facebook  https://www.facebook.com/xe.opole/